+48 737 444 433

Potrzebujesz ekspresowej usługi kliknij na swoim smartfonie nr tel

odwoz@autopilot24.pl

Podstawimy twoje auto pod wskazany adres, zapytaj o usługę Door2Door

CENA USŁUGI JUŻ OD 3,5 / km

Nie ryzykuj zadzwoń do nas!

CENA USŁUGI JUŻ OD 3.5 / KM

Arrow
Arrow
Slider

Odprowadzenie auta do serwisu, wynajem kierowcy,relokacja pojazdów Warszawa

 

Nie każdy lubi zostawiać auto pod klubem po zakrapianej imprezie, na lotnisku przed podróżą służbową albo nawet na parkingu firmowym po spotkaniu integracyjnym. Przeciwwskazań do jazdy może być wiele – alkohol, złe samopoczucie, zmęczenie. W takich sytuacjach świetnie sprawdza się coraz popularniejsza usługa odprowadzania aut pod wskazany adres, gdzie wystarczy tylko zamówić kierowcę, który autem klienta dojedzie w dowolne miejsce.
Co jednak w sytuacji, gdy w grę wchodzi zupełnie coś innego? Gdy nagle się okazuje, że trzeba być w dwóch miejscach jednocześnie lub jedno domowe auto potrzebne jest dwóm domownikom, a żaden z nich nie może sam po nie podjechać i odstawić je potem na miejsce? Albo gdy po prostu brakuje czasu i paru wolnych chwil, żeby pojechać do myjni, serwisu, mechanika samochodowego lub podstawić samochód żonie albo mężowi do pracy?

Proste rozwiązanie

Tutaj również sprawdza się podobna usługa, w której to całkowicie niezależny kierowca z zewnętrznej firmy zajmuje się autem klienta i wyręcza go w obowiązkach, których z różnych względów klient nie jest w stanie sam załatwić.
Wystarczy jeden telefon, aby pozbyć się tego problemu – zewnętrzni kierowcy sami dojeżdżają na miejsce, odbierają auto od klienta i zaprowadzają je we wskazane miejsce (i to niezależnie od tego, czy chodzi o serwis, myjnię albo przekazanie auta konkretnej osobie). Klient może zająć się własnymi ważniejszymi sprawami i nie musi się martwić o stanie w korkach czy upływający cenny czas.

Opcja dla każdego

Kto najczęściej korzysta z takich usług? Wszyscy! Zarówno zabiegani biznesmeni i szefowie wielkich firm, jak i gospodynie domowe, które mają i tak za dużo obowiązków. Nie liczy się kto – liczy się kiedy. Usługa odprowadzania aut do mechanika, serwisu samochodowego, myjni lub na wymianę opon prędzej czy później przyda się każdemu, kto ma samochód, a komu akurat brakuje czasu, aby załatwić te wszystkie sprawy samemu. Cena za taką usługę nie jest duża, a korzyść z zaoszczędzonego czasu o wiele większa – zamiast stać w korkach lub czekać na swoją kolej w myjni albo w serwisie, można przecież zrobić coś pożytecznego w domu albo w pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *